Formy płatności

Formy płatności


W kokko za swoje zamówienie możesz zapłacić:

Przelewem online

Przelewy24 to największy operator płatności online w Polsce, oferujący innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce. Korzystanie z usług serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewów, BLIKA, kart płatniczych.

 

Operator płatności internetowych pozwala dokonać bezpiecznej, szybkiej i wygodnej płatności za zakupy kartą kredytową albo przelewem z banków:

1_flagi_Przelewy24

 

Przelewem tradycyjnym

Przelewem na numer konta bankowego: 65 1090 1375 0000 0001 5034 7139 (Santander Bank Polska)

Jeśli preferujesz samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie ta forma płatności jest dla Ciebie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, mailem otrzymasz numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę.

Twoje zamówienie zaczniemy realizować, kiedy tylko na naszym rachunku bankowym zostanie zaksięgowana wpłata. Jeśli chcesz ten proces przyspieszyć, wyślij nam maila z potwierdzeniem dokonania zapłaty.

Pamiętaj, by w tytule przelewu wpisać numer zamówienia!

Na zapłatę oczekujemy 2 dni, licząc od następnego dnia od złożenia zamówienia. Za dzień zapłaty uważa się dzień uznania wpłaty na naszym rachunku bankowym. Nieopłacone w podanym terminie zamówienia uznajemy za nieważne.

 

Za pobraniem

Za swoje zakupy możesz zapłacić kartą albo gotówką kurierowi dopiero przy odbiorze przesyłki. Zamawiając swoją przesyłkę do paczkomatu  możesz zapłacić za nią kartą (usługa dostępna w wybranych paczkomatach) albo BLIKiem (usług dostępna w większości paczkomatów).

 

 

Porcja radości w Twojej skrzynce odbiorczej.

Skorzystaj z 5% zniżki po dołączeniu do naszego newslettera.

Informacje handlowe *
*Tylko przy pierwszej rejestracji. Rabat ważny tylko raz przy zakupie w sklepie internetowym.
Minimalna wartość zamówienia 299 zł.