kurka chmurka logo

O nas

kurka chmurka to wrażliwość na dobre wzornictwo

Wszystko jest zaprojektowane. Zabawki, kubeczki, sztućce, pluszowe misie, czy nawet butelki na wodę. W naszym sklepie online kurkachmurka.pl selekcjonujemy przedmioty dobrej jakości i dobrze zaprojektowane. Czyli użyteczne, spełniające swoją funkcję, wykonane z dobrej jakości materiałów, bezpieczne dla dzieci a przede wszystkim ładne. Wychowanie w poczuciu estetyki kształtujemy już od najmłodszych lat. Dlaczego to ważne? To przekłada się nie tylko na wygląd pokoju czy ubrania, ale też uwrażliwia na piękno w ogóle. A naprawdę bardzo jest nam potrzebne pokolenie wychowane z wrażliwością i poczuciem smaku. Zapraszamy na kurkachmurka.pl

 

Dlaczego kurka chmurka?

Nasza nazwa to dziecięca interpretacja nazwy kury. Kreatywna. Spontaniczna. Zabawna. Jesteśmy przekonani, że idealnie łączy nasze ambicje bycia dobrym sklepem dla dzieci z ich zabawnym i wymagającym światem. 

 

Tak to my.

kurka chmurka to sklep online założony i prowadzony przez dwójkę dobrych znajomych, rodziców trójki dzieci. Sandra, pedagożka i kulturoznawczyni, pasjonatka sztuki i mody, to mama rocznej Idy. Daniel, z zawodu graphic designer i programista, fan rzeczy ładnych, to ojciec trzyletniej Rity i kilkumiesięcznego Hugona. kurkachmurka.pl powstało ze wspólnej pasji do rzeczy ładnych i dobrych. Które cieszą oko, wytrzymują dłużej, są bezpieczne no i przede wszystkim sprawiają frajdę Twojemu dziecku!

 

Nasz pomysł na kurkę chmurkę.

Chcemy zagwarantować najlepsza obsługę w naszym sklepie i zaoferować duży wybór produktów dla najmłodszych! Produktów dobrej jakości, z dobrych materiałów, najlepiej wyprodukowanych w Polsce lub Europie. I do tego z dobrym designem. Oraz rzetelnie i ciężko pracować na status sklepu dla dzieci, do którego się wraca. Tego właśnie chcemy. Nad tym codziennie pracujemy. Nic prostszego. I jednocześnie nic trudniejszego! Postaramy się jednak sprostać wyzwaniu. Challenge accepted.

 

Zapraszamy.

Drogi rodzicu, jeśli czytasz ten tekst znaczy że jesteś na naszej stronie. Za co wielkie dzięki! Dla nas to już sukces. Mamy nadzieję, że znalazłeś coś dla siebie. Albo raczej dla swojej pociechy. Chcemy, aby dzięki zakupom w sklepie kurka chmurka jedzenie, zabawa, przewijanie, kąpiel i przebieranie się były po prostu łatwiejsze i przyjemne. Żeby każde dziecko było szczęśliwe, bezpiecznie i zdrowo się rozwijało. Bo to dopiero początek. Najlepsze przed Tobą!

Porcja radości w Twojej skrzynce odbiorczej.

Skorzystaj z 5% zniżki po dołączeniu do naszego newslettera.

Informacje handlowe *
*Tylko przy pierwszej rejestracji. Rabat ważny tylko raz przy zakupie w sklepie internetowym.
Minimalna wartość zamówienia 299 zł.