Rex London

Rex London

Znasz ten rodzaj prezentu: prezent, w którym chodzi o radość dawania, bez żadnego innego powodu, niż ten, dla którego chciałeś go dać. Specjalna okazja nie musi przecież oznaczać urodzin, Dnia Matki czy Bożego Narodzenia. Może to być po prostu: “Zobaczyłem to i pomyślałem o Tobie”.

Zespół Rex London to projektanci, kuratorzy i sprzedawcy tego rodzaju prezentów. Nazywają je Prezentami Przypadkowej Życzliwości: piękne rzeczy, które możesz podarować, kiedy tylko zechcesz. Nie tylko dlatego, że wiesz, iż sprawią Ci przyjemność, ale także dlatego, że są zawsze w równie pięknej cenie.

Nasza historia

Zaczynaliśmy od przedmiotów, na które natknęliśmy się podczas naszych podróży po Azji. Nie tylko dlatego, że wpadły nam w oko. Spodobały nam się. Pomyśleliśmy więc, że inni też mogą je polubić.

Zaczęłyśmy sprzedawać na naszym straganie przy Portobello Road w Londynie. Wkrótce znalazłyśmy się na półkach takich instytucji, jak Habitat i The Body Shop.

Przez następne dwie dekady kontynuowaliśmy odkrywanie i dostarczanie tych Darów Przypadkowej Życzliwości, aż do momentu, w którym nasza serendipotencjalna podróż przybrała inny obrót.

 

Wybierz coś dla siebie

 

Wróć na stronę główną

Porcja radości w Twojej skrzynce odbiorczej.

Skorzystaj z 5% zniżki po dołączeniu do naszego newslettera.

Informacje handlowe *
*Tylko przy pierwszej rejestracji. Rabat ważny tylko raz przy zakupie w sklepie internetowym.
Minimalna wartość zamówienia 299 zł.
0