Wymiany i zwroty

Zwroty


Zwroty Kupując w sklepie kurkachmurka.pl macie możliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki. Możliwość zwrotu towaru bez podania przyczyny zapewnia Ustawa o prawach konsumenta z 2014 roku i nie dotyczy zakupów dokonanych na fakturę VAT.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy musicie w ciągu 14 dni  odesłać produkty i poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy wypełniając formularz zwrotu (pobierz).

W przypadku odstąpienia od umowy zwracamy Wam wszystkie otrzymane od Was płatności (z wyjątkiem kosztów dostawy i dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Was sposobu dostarczenia produktów).

Zwrotu płatności dokonamy nie poźniej niż w ciągu 14 dni od dnia otrzymania od Was zwrotu produktów przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Was użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się na inne rozwiązanie.

Zwracane produkty należy dostarczyć nam odsyłając je na adres:

kurka chmurka 
M. Konopnickiej 16/5
62-200 Gniezno

T 723 650 333

czesc@kurkachmurka.pl

Nie istnieje możliwość osobistego zwortu produktów. Nie przyjmujemy paczek zwrotnych wysłanych za pobraniem lub do paczkomatu. Nie ponosimy odpowiedzialności za paczki nadane pod błędy adres. 

Informujemy, iż będziecie musieli ponieść bezpośrednie koszty zwrotu produktu. 

Zwrot powinien zostać dobrze zabezpieczony i odpowiednio zapakowany – najlepiej, jeśli to możliwe, w opakowanie, w którym produkt został dostarczony. Formularz zwrotu powinien zostać poprawnie wypełniony i zawierać: nazwy zwracanych produktów, prawidłowe ceny (z uwzględnieniem rabatu, jeśli był naliczony), a także całkowitą kwotę do zwrotu. Nr konta należy podać jedynie w przypadku pobrania oraz przelewu tradycyjnego. Brak szczegółowych informacji na formularzu może opóźnić procedurę przyjęcia zwrotu.

Jednocześnie informujemy, iż ponosicie odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktów wynikające z korzystania z nich w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu.

Pamiętaj o zachowaniu dowodu nadania przesyłki. 


Każda przesyłka zwrotna musi zawierać:
1. Dokument sprzedaży
2.Wypełniony formularz zwrotu 

Wymiany

Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że produkt na który chciałabyś dokonać wymiany będzie aktualnie dostępny w naszym sklepie. Dlatego procedura wymiany polega na odesłaniu niepasującego produktu, a następnie złożeniu nowego zamówienia. 

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas
723 650 333

Napisz do nas wiadomośćń
czesc@kurkachmurka.pl

Więcej szczegółów dotyczących procedury zwrotu, wymiany i reklamacji produktów znajdziecie w Regulaminie sklepu.

 

Porcja radości w Twojej skrzynce odbiorczej.

Skorzystaj z 5% zniżki po dołączeniu do naszego newslettera.

Informacje handlowe *
*Tylko przy pierwszej rejestracji. Rabat ważny tylko raz przy zakupie w sklepie internetowym.
Minimalna wartość zamówienia 299 zł.